دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاههای تصفیه آب خانگی ساخت تایوان ( درج شده برروی دستگاه و کارتن ) با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا

قابلیت تصفیه فیزیکی ، شیمیایی و همچنین حذف میکروارگانیزمهای موجود در آب را خواهد داشت .

CE-6A

  • فیلتر ممبران دستگاه تولیدکمپانی Filmtec آمریکا با درج هولوگرام اصلی بر روی فیلتر می باشد .
  • دستگاه ارائه شده توسط شرکت آویژه صنعت تدبیر دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات بعد از فروش بوده که ضمانت نامه کتبی آن پس از نصب دستگاه ممهور به مهر شرکت و تحویل خریدار می گردد .

CE-6B

مراحل تصفیه آب

مرحله اول – فیلتر الیافی (PP) :

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن فشرده 100% خالص ، قابلیت حذف ذرات ناخالص آب تا 5 میکرون (005/0 میلیمتر) را دارد . وظیفه این فیلتر حذف گل و لای ، شن و ماسه و سایر آلودگی های معلق در آب می باشد . عمر این فیلتر از 4 تا 6 ماه است .

CE-2A

مرحله دوم – فیلتر کربن پودری (GAC) :

کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید به منظور حذف کلر ، تری هالومتان ها ،مواد شیمیایی آلی رنگ و بوی ناخوشایند در آب می باشد . عمر این فیلتر از 4 تا 6 ماه است .

CE-2B

مرحله سوم – فیلتر کربن جامد (CTO) :

کربن به کار رفته در این فیلتر نیز از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید به منظور تکمیل مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی در آب می باشد . عمر این فیلتر از 4 تا 6 ماه است .

CE-7
مرحله چهارم – ممبران :

وظیفه این فیلتر حذف املاح مضر تا اندازه 001/0 میکرون ( 001/0 میلیمتر ) می باشد . این فیلتر بمنظور حذف مواد آلی و غیر آلی حل شده ، نیترات ، نیتریت و فلزات سنگین (آرسنیک ، جیوه ، سرب ، روی و ... ) و همچنین میکروارگانیزها شامل باکتریها ویروس ها و سایر آلاینده های میکروبی می باشد . در نگاه کلی عمل تصفیه اصلی شیمیایی آب در این مرحله انجام می پذیرد . عمر فیلتر ممبران بین 2 الی 3 سال است .

CE-4

مرحله پنجم – فیلتر پست کربن (T33-01):

کربن این فیلتر از جنس پوسته نارگیل و به منظور بهبود طعم ، بو و مزه آب در زمانی که مدت طولانی از دستگاه تصفیه استفاده نمی شود خواهد بود . بدین معنی که آب داخل منبع چنانچه در مدت زمان طولانی به هر دلیل استفاده نشود بصورت راکد بوده و مزه و طعم آب تغییر می کند که این مشکل با عبور از این فیلتر مرتفع خواهد شد . عمر این فیلتر حدود 1 سال است .

CE-6NF

مرحله ششم : فیلتر بیوسرامیک زرد رنگ (T33-02) :

این فیلتر بمنظور اضافه نمودن مواد معدنی و همچنین تنظیم PH آب می باشد . عمر این فیلتر حدود 1 سال است .

CINTRA

مرحله هفتم ( انتخابی ) : دستگاه استرلیزه یا ( UV ) :

به منظور استریل کردن آب در صورتیکه از آب چاه یا آب های میکروبی و مشکوک به عوامل بیماری زا استفاده شود از این دستگاه استفاده می گردد .

برای Download روی فایل کلیک راست نموده و گزینه Save target as را انتخاب نمائید

Please publish modules in offcanvas position.